Wielkie sprzątanie Bzury rozpocznie się 2 kwietnia 2022 roku o godz. 10:00 w kilku miejscach na raz. W tym roku każdy Wolontariusz może samodzielnie wybrać swój ulubiony fragment rzeki i zgłosić się do jego sprzątania. Poniżej znajduje się mapa, która pokazuje planowane odcinki. Wystarczy wybrać jeden z nich. W znacznikach znajdują się dane kontaktowe do zgłaszania swojego udziału. Planujemy sprzątanie z kajaków ale również piesze sprzątanie brzegów rzeki. Jak zwykle po sprzątaniu planujemy możliwość odpoczynku i zjedzenia posiłku przy ognisku. Więcej szczegółów pod podanymi w znacznikach numerami telefonów. Zapraszamy do zgłoszeń.

Chcemy sprzątnąć jak największy odcinek rzeki, dlatego też zapraszamy do udziału pozostałe instytucje zajmujące się rzeką. Są jeszcze fragmenty rzeki, które można objąć swoim partonatem i stać się współorganizatorem tego wydarzenia. Zgłoszenia pod nr tel. 503 721 850.

Dotychczas swój udział zgłosiły Przystań Januszew, Moto Przystań Plecewice i Stodoła nad Bzurą. Gorąco zachęcamy inne instytucje. Sprzątnijmy razem naszą Bzurę!

[wpgmza id=”1″]