VI Kadencja (od V 2017)

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu
Martyna Sawicka – Wiceprezes Zarządu
Przemysław Kamiński – Skarbnik
Anna Klimkiewicz – Członek Zarządu
Justyna Marciniak – Członek Zarządu


Komisja Rewizyjna:

Karolina Boczkowska – Przewodnicząca
Jakub Brodowski – Zastępca Przewodniczącej
Daniel Ufa – Członek Komisji


V Kadencja (IV 2015 – V 2017)

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu
Martyna Sawicka – Wiceprezes Zarządu
Przemysław Kamiński – Skarbnik
Anna Klimkiewicz – Członek Zarządu
Małgorzata Machcińska – Członek Zarządu


Komisja Rewizyjna:

Michał Jakubowski – Przewodniczący
Piotr Walisiewicz – Zastępca Przewodniczącego
Marta Przygoda-Stelmach – Członek Komisji


IV Kadencja (II 2013 – IV 2015)

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu
Martyna Sawicka – Wiceprezes Zarządu
Przemysław Kamiński – Skarbnik
Tomasz Karolak – Członek Zarządu
Jakub Brodowski – Członek Zarządu


Komisja Rewizyjna:

Michał Jakubowski – Przewodniczący
Justyna Marciniak – Zastępca Przewodniczącego
Piotr Walisiewicz – Członek Komisji


III Kadencja (XI 2010 – II 2013)

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu
Martyna Sawicka – Wiceprezes Zarządu
Przemysław Kamiński – Skarbnik
Tomasz Karolak – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

Agnieszka Walisiewicz – Przewodnicząca
Justyna Marciniak – Zastępca Przewodniczącej
Leszek Pietrzak – Członek Komisji (XI 2010 – VI 2011)
Daniel Ufa – Członek Komisji (od XII 2011)


II Kadencja (IX 2008 – XI 2010)

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu
Przemysław Kamiński – Wiceprezes Zarządu
Cezary Buniowski – Skarbnik
Martyna Sawicka – Członek Zarządu
Sylwia Pąk – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

Michał Ścigocki – Przewodniczący
Ewa Domańska – Zastępca Przewodniczącego
Agnieszka Walisiewicz – Członek Komisji


I Kadencja (XII 2005 – IX 2008)

Zarząd:

Michał Jakubowski – Prezes Zarządu
Bartłomiej Borowczyk – Wiceprezes Zarządu
Marek Bolesta – Skarbnik
Cezary Buniowski – Członek Zarządu
Marcin Prengowski – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

Michał Ścigocki – Przewodniczący
Justyna Wojciechowska – Zastępca Przewodniczącego
Tomasz Szajewski – Członek Komisji
Sylwia Pąk – Członek Komisji
Radosław Jasiński – Członek Komisji

Print Friendly, PDF & Email