VI Ogólnopolski Spływ Kajakowy BZURA 2022 odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia. Od tego roku spływ będzie nosił imię kapitana Jana Ścigockiego, tragicznie zmarłego w ubiegłym roku komandora i dobrego ducha imprezy. Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzurą to efekt partnerskiej współpracy Stowarzyszenia „Nad Bzurą” i Moto Przystani w Plecewicach. Wspólnie pomagamy odkrywać Bzurę nie tylko mieszkańcom regionu, ale również pasjonatom rzek i kajakarstwa z całego kraju. Nasza rzeka należy do łatwych z drobnymi przeszkodami. Jest jednocześnie niezwykle urokliwa, przyjazna rodzinom i dotychczas niemal nieznana szerszemu gronu kajakarzy. Mimo tego w konkursie Rzeka Roku 2016 organizowanym przez Klub Gaja zajęła 3. miejsce.

Podczas OSK BZURA prócz pływania kajakiem (połączonego z wyścigiem po nagrody) nie brakuje czasu na integrację i wspólny wypoczynek. Zawsze gości u nas dobra muzyka na żywo, zapraszamy specjalnych gości i przygotowujemy moc atrakcji.

Tu znajdziecie relacje ze wszystkich edycji spływu:

I OSK Bzura 2016

II OSK Bzura 2017

III OSK Bzura 2018

IV OSK Bzura 2019

V OSK Bzura 2021

Organizatorzy:

           

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Mazowieckiego

Patronat branżowy:

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa

W 2021 wspierali nas:

           

A wcześniej również:

   

Print Friendly, PDF & Email