12211102281358971231Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Nad Bzurą posiada od niedawna własny fanpage na Facebooku. Popularność tego kanału komunikacji skłoniła nas do założenia własnej podstrony –www.facebook.com/nadbzura. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia nas.

Na tej stronie będziemy informować o wszystkich nowościach i wydarzeniach, jakie będą miały miejsce w naszej organizacji. Wszystko po to by, zgodnie z przyświecającą nam ideą transparentności donosić o wszystkim, co się u nas dzieje. Chcemy również docierać do możliwie największej liczby osób, które mogą być zainteresowane naszą działalnością czy też współpracą z nami.

W albumach ze zdjęciami sukcesywnie wprowadzamy fotografie z naszych akcji wraz z krótkimi informacjami o nich. Zaskoczyło nas niezmiernie ile w ciągu tych niemal 8 lat udało się nam się zrobić, w jaki sposób wpłynęliśmy na sochaczewską, ale nie tylko, rzeczywistość… Chcemy kontynuować rozpoczętą drogę i jesteśmy przekonani, że Facebook nam w tym pomoże.

Print Friendly, PDF & Email