Pierwszy Powiatowy Jarmark Pozarządowy odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia w godzinach 14:00 – 18:00 na sochaczewskim wzgórzu zamkowym i jest imprezą towarzyszącą pikniku historycznego Zawisza Czarny nad Bzurą, organizowanego przez Stowarzyszenie „Nasz Zamek” pod patronatem Burmistrza Sochaczewa.

Powiatowy Jarmark Pozarządowy będzie pierwszą tego typu imprezą w powiecie sochaczewskim. Jego celem jest prezentacja organizacji pozarządowych z terenu powiatu oraz pokazanie różnorodności ich działalności szerszej grupie mieszkańców.

W programie Jarmarku między innymi stoiska informacyjne stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pozarządowych z całego powiatu sochaczewskiego i nie tylko, pokaz dogoterapii, instruktaż nordic walkingu, pokazy stylów walki i wiele innych atrakcji! 

Nad Bzurą będzie miało własne stoisko, na którym zaprezentuje swoje publikacje i zrealizowane projekty. Będzie można również porozmawiać z członkami organizacji o dotychczasowych działaniach, a także o planach na przyszłość.

Powiatowy Jarmark Pozarządowy jest realizowany przez Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego i Fundację Autonomia w ramach projektu: Zwiększenie potencjału Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego i jego organizacji członkowskich, dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Serdecznie zapraszamy

Print Friendly, PDF & Email