mikolajProjekt, który wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Nad Bzurą realizuje powoli dobiega końca. Nazwa projektu „Z Biblioteką nie wyjdziesz jak Zabłocki na mydle” jest też hasłem pod jakim 6 grudnia zorganizujemy święto biblioteki, które będzie zarazem spotkaniem podsumowującym projektowe działania.

W programie: wystawa fotograficzna wydarzeń projektowych, pokaz reportażu filmowego dokumentującego kolejne odsłony projektu i „kartek emocji” uczestników, występ slamowy uczestniczek „Przetworów poetyckich”, rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące bibliotekę, kiermasz, wizyta Mikołaja oraz animatorek zabaw dla dzieci.

Zapraszamy zarówno osoby, które brały udział w poszczególnych wydarzeniach, jak i osoby im towarzyszące oraz widzów rzadko przekraczających próg biblioteki, by przekonać się czy warto z biblioteką..

Święto Biblioteki odbędzie się dnia 6 grudnia w godzinach 10.00 – 13.00 w GBP w Rybnie.

Szczegółowy program:

 

10.00 – powitanie gości

10.15 – film „Z Biblioteką nie wyjdziesz jak Zabłocki na mydle” – premiera

10.30 – finał konkursu na hasło reklamujące Bibliotekę

10.45 – występ slamowy uczestników warsztatów poetyckich

11.15 – z pracowni św. Mikołaja

10.00 – 13.00 – dla dzieci zabawa z Mikołajem i Śnieżynkami

Bliższe informacje pod nr telefonu GBP w Rybnie: ( 46) 862 26 53, w godz. 8.00 – 16.00

Zapraszamy.

Projekt  „Z Biblioteką nie wyjdziesz jak Zabłocki na mydle” został dofinansowany ze środków Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Print Friendly, PDF & Email