Już za 6 dni odbędzie się III edycja Rajdu Rowerowego Olenderskim Szlakiem. Kilka dni temu zamknęliśmy listę uczestników naszej imprezy. Poniżej podajemy kilka szczegółów organizacyjnych, które mogą okazać się pomocne zgłoszonym uczestnikom.

Po pierwsze: spotykamy się w Brochowie około godziny 9:30 w niedzielę 27 czerwca. Zwykle miejscem zbiórki był plac przed kościołem – w tym roku wyjątkowo spotkamy się około 200 m na północ (w stronę szkoły podstawowej) przy nowopowstałym skwerze chopinowskim.

Właśnie tam odbęcie się rejestracja uczestników i wydanie pamiątkowych koszulek. Następnie po krótkiej odprawie rozpoczniemy rajd.

Trasa jest, w naszej ocenie, łatwiejsza technicznie niż w latach ubiegłych, choć bazuje właśnie na odcinkach z I i II edycji rajdu. O powodach takiego rozwiązania, mimo, że deklarowaliśmy że pojedziemy w stronę gminy Młodzieszyn i Iłów, będzie czas opowiedzieć na rajdzie. Mamy do pokonania ok. 29 km. Przejedziemy przez Brochów, Sianno, Famułki Brochowskie, Miszory, Górki i zakończymy tradycyjnie na terenie szkoły podstawowej w Śladowie, gdzie odbędzie się piknik. W Śladowie powinniśmy być ok. 14:30-15:00.

Oczywiście na całej trasie obowiązują zasady ruchu drogowego oraz regulamin załączony poniżej. Nad przestrzeganiem zasad i regulaminu czuwa komador rajdu. Trasę od strony technicznej będzie zabezpieczać klub Off-Road, medycznej – Pani pielęgniarka, o bezpieczeństwo uczestników zadba policja. Każda osoba jest zobowiązana do przestrzegania przepisów oraz poleceń policji i osób w białych koszulkach, które będą również do Państwa pomocy na trasie.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (nadbzura@gmail.com) lub telefoniczny (0-609-024-953).

Pozdrawiamy i do zobaczenia na trasie.
Organizatorzy

regulamin2010_1_x5235

Print Friendly, PDF & Email