W związku z sytuacją powodziową w gminach Brochów, Młodzieszyn i Iłów, długotrwałym zamknięciem mostu na Bzurze w Kamionie oraz zaplanowanym do października remontem drogi gminnej na odcinku Brochów – Witkowice jesteśmy zmuszeni zmienić trasę III edycji Rajdu Rowerowego Olenderskim Szlakiem.

Termin (27 czerwca – niedziela), miejsce startu i mety rajdu oraz pozostałe plany nie zmieniają się. Niestety planując w maju tegoroczną trasę rajdu nie spodziewaliśmy się, iż wydarzenia ostatnich dni zmuszą nas do znaczących korekt trasy tej edycji rajdu. Służby odpowiedzialne za uzgodnienie trasy i udzielenie niezbędnych pozwoleń nie wydały zgody na jej pierwotnie zaplanowany przebieg. W związku z tym rajd odbędzie się wyłącznie na terenie gminy Brochów w oparciu o przebieg poszczególnych odcinków jak w latach 2008 i 2009. Szczegóły przebiegu trasy zaprezentujemy już wkrótce.

Zgłoszenia udziału w imprezie można dokonywać pod numerem telefonu 609-024-953 lub wysyłając e-maila na adres: nadbzura@gmail.com. W e-mailu należy załączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy załączony poniżej. Liczba uczestników została ograniczona do dwustu osób, zatem decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 15 czerwca. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział, jeśli będą pod opieką osoby dorosłej. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Z uwagi na to, że miejscami trasa będzie wiodła leśnymi i polnymi drogami, preferowanym rowerem jest „góral”. Regulamin rajdu również znajduje się poniżej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie i do zobaczenia na trasie.

formularz_zgloszeniowy_2010_x2647

regulamin2010_1

Print Friendly, PDF & Email