Jest nam niezmiernie miło poinformować, że portal bohaterowie1939.pl został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie Polski Internet 2010 zorganizowanym przez The World Internet Foundation.

Zostaliśmy nominowani w kategorii Kultura i Sztuka. Wraz z pięcioma innymi stronami internetowymi w tej kategorii portal znalazł się jesienią ubiegłego roku w II etapie konkursu. W grudniu nastąpiło rozstrzygnięcie, a wyniki ogłoszono na uroczystej gali 13 stycznia br. w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Na gali Kapituła konkursu ogłosiła, że pierwsze miejsce zajęła wyjątkowa strona internetowa Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Drugą pozycję i wyróżnienie otrzymał nasz portal, natomiast trzecią lokatę zajęła strona Muzeum z Bielska-Białej. Co warto podkreślić, strona internetowa sochaczewskiego muzeum zajęła również wysoką, czwartą lokatę.

Pod poniższym linkiem (http://www.polskiinternet.org.pl/) znajdą Państwo sporo szczegółów na temat projektu oraz samego konkursu. Można tam również znaleźć krótką relację oraz fotografię z gali.

Nagroda ta jest dla nas, zarówno pomysłodawców jak i twórców oraz uczestników projektu ogromnym wyróżnieniem. Sprawia nam wiele radości ale również jest zobowiązaniem do dalszej, wytężonej pracy i nieustannego rozwoju portalu. Do czego niniejszym się zobowiązujemy.

Print Friendly, PDF & Email