logo_nad_bzuraW niedzielę, 10 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brochowie odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Nad Bzurą. Do zasadniczych celów spotkania należały przyjęcie rocznego sprawozdania Zarządu z działalności organizacji oraz wybór nowych władz na czwartą już kadencję.

Założone cele zostały zrealizowane. Zgromadzeni przyjęli sprawozdanie merytoryczne (można się z nim zapoznać na naszej stronie internetowej w zakładce O Stowarzyszeniu/Sprawozdania. Następnie przystąpiono do wyboru nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Oto nowe składy władz stowarzyszenia:

Zarząd:

Marcin Prengowski – Prezes Zarządu

Martyna Sawicka – Wiceprezes Zarządu

Przemysław Kamiński – Skarbnik

Tomasz Karolak – Członek Zarządu

Jakub Brodowski – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

Michał Jakubowski – Przewodniczący

Justyna Marciniak – Zastępca Przewodniczącego

Piotr Walisiewicz – Członek Komisji

Wcześniejsze składy władz można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce O Stowarzyszeniu/Władze.

W pozostałych punktach obrad wprowadzono zmiany do statutu Stowarzyszenia (jego aktualna treść znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce O Stowarzyszeniu/Statut) oraz ustalono wysokość rocznej składki członkowskiej. Na zakończenie omówiono plany na najbliższy rok i przygotowano harmonogram działań.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować władzom Gminy Brochów za udostępnienie lokalu.

Niniejsza komunikacja jest związana z zasadą transparentności, jaką kieruje się Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Nad Bzurą od początku istnienia. Chcemy zachęcić wszystkie pozostałe sochaczewskie organizacje pozarządowe do podobnych działań.

Print Friendly, PDF & Email