Zachęcamy do wspierania projektu Bohaterowie Bitwy Nad Bzurą. Od siedmiu lat prowadzimy nieustanne prace nad rozwojem naszego portalu. Przez ten czas opublikowaliśmy tysiące nazwisk żołnierzy i cywilów poległych podczas walk we wrześniu 1939 roku.

Udało się nam również pomóc wielu rodzinom ustalić losy ich krewnych. Wiele biogramów poległych i weteranów zostało uzupełnionych przez dzieci i wnuki poprzez dodawanie fotografii, wspomnień i szczegółów dotyczących ich wcześniejszego życia. Dzięki temu powstało unikalne archiwum zawierające ogrom materiałów do historii Wojny Obronnej 1939. Wiemy, że wielu historyków korzysta ze zgromadzonych informacji, a liczne rodziny wciąż poszukują choćby najmniejszej wzmianki o swoich przodkach. Cieszą nas każde odwiedziny na stronie, każdy mail czy telefon oraz każda zapalona wirtualnie świeczka. To wszystko sprawia, że możemy powiedzieć z pewnością, że nasz pomysł jest potrzebny i powinien być nieustannie kontynuowany.

Nasz portal jest bezpłatny i taki pozostanie, nie zamieszczamy też na nim reklam. Prowadzenie jednak takiej działalności kosztuje i dotychczas Stowarzyszenie „Nad Bzurą” dawało sobie z tymi działaniami radę. Po tylu jednak latach potrzebne jest odświeżenie naszego portalu tak by spełniał wymogi nowoczesnych technologii i spełnił oczekiwania rodzin, jak i osób nad nim pracujących. W związku z tym prosimy o wspieranie naszego zadania poprzez wpłaty darowizn, które przeznaczymy na rozwój portalu.

Aby dokonać wpłaty wystarczy wpisać kwotę oraz kliknąć przycisk Wesprzyj portal na stronie głównej naszej strony. Po wykonaniu tych kroków nastąpi automatyczne przekierowanie do modułu przelewu w wielu polskich bankach.

Za każdą kwotę serdecznie dziękujemy i obiecujemy dokładać wszelkich starań aby nasz portal był jeszcze lepszy.

 

Print Friendly, PDF & Email