img3„Przetworów poetyckich” ciąg dalszy, czyli: jeszcze dwie próby przepisania klasyków (tym razem Miłosza i „Piosenka o końcu świata”, oraz Brylla i „Cóż, mężczyzna nie płacze…” – czy na pewno?) oraz… wielki powrót do własnych tekstów. Co zostało napisane, musi znaleźć formę ekspresji! 

 Przenosimy Przetwory – spotkamy się nie jedenastego, a osiemnastego października.

Spotkamy się o godz. 10.00, a wtedy odpowiemy sobie na pytania: Jak opowiedzieć o tym, co wczoraj i dziś? Jak mówić o własnej kobiecości? W którym momencie zawiesić głos, kiedy szeptać, a kiedy śpiewać? Bez stresu, bo świadomie. 

Na trzecich warsztatach damy słowom głos. Dołącz do nas – 18 października to ostatnia szansa, żeby coś napisać i z napisanym powrócić, bo… Na czwartych warsztatach (22 listopada) czeka nas spotkanie z kamerą! Tylko dla uczestników wcześniejszych warsztatów. Skuś się na dwa ostatnie „Przetwory poetyckie”. Nie pożałujesz!

 Zapraszamy

„Przetwory poetyckie” to część projektu „Z Biblioteką nie wyjdziesz jak Zabłocki na mydle”, który realizowany jest przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Nad Bzurą, dofinansowało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

 

Print Friendly, PDF & Email